Избор на лаптоп до 2k?

Теми, свързани с желязото на "щайгата" - компютри, части и всякаква периферия за тях
Аватар
teou
Site Admin
Местоположение: Dreieich - Dreieichenhein (Hessen) / София / Синеморец
Обратна връзка:

Re: Избор на лаптоп до 2k?

Мнение от teou »

А днес даже получих анкета доколко съм удволетворен от сервиза (и не от самия сервиз да се оценява сам, а от външна фирма).

Аватар
teou
Site Admin
Обратна връзка:

Мнение от teou »

Тия дни ще ходя за профилактика на охлаждане в оторизирания сервиз. Дадоха ми цена 30 лв без ДДС и половин час време за изпълнение - доста добре. Бях малко на тръни, че като знам при автомобилите например как изнудват в оторизираните сервизи с цени за обслужване при тях (за да важи гаранцията)... очаквах и тука така, но не.

Аватар
teou
Site Admin
Обратна връзка:

Мнение от teou »

С прискърбие искам да споделя, че както ми казваха и други хора, Леново Тинкпад не е ИБМ Тинкпад. Ще сменям панти по гаранция втори път..., както съм писал тук - viewtopic.php?f=24&t=799

Това в добавка към дребните дразнители като 2-3 чат пат прискърцващи клавиша, скърцащи и зеещи пластмаси на 4-5 места, липсващ клавиш брейк, изронила се повърхност на тъчпада. От останалата част съм доволен, но това с пантите изби рибата просто... 2 пъти да се случва... и представете си след година като изтече гаранцията пак да ги сменям - те са 56 долара без труда!

В заключение - ако сте се засилили да дадете за аналогични характеристики 1000 лв отгоре заради марката и пословичното качество, здравина и дълголетие - недейте. Явно не е това, което беше едно време.

Публикувай отговор