Музикални поздрави

Общи разговори, шеги, закачки, скандали и каквото друго ви хрумне
Потребителски аватар
teou
Site Admin
Местоположение: Dreieich - Dreieichenhein (Hessen) / София / Синеморец
Контакти:

Re: Музикални поздрави

Мнение от teou » 09 ное 2015 21:26

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 15 яну 2016 22:47

Поздравче с един актуален хит от немция - "Слушай гласа" (има се предвид вътрешния ти глас който те съветва в трудни моменти и т.н.). Хубава песничка.... за мен е и тематична :) Щото нали работя в психиатрия.... та хората там чуват вътрешния си глас (а по някой път и цял хор от гласове), ама малко по по друг начин.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 15 яну 2016 22:49

Айде да не каже някой, че само с немски музички ви поздравявам, и то с изчанчени парчета, ето и нещо различно:

fred
Глобален модератор

Мнение от fred » 16 яну 2016 06:22

teou написа:Поздравче с един актуален хит от немция - "Слушай гласа"
The uploader has not made this video available in your country. Не че не знаем какво е това Tor ама такъв номер за първи път ми се случва.
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.

fred
Глобален модератор

Ecuador

Мнение от fred » 16 яну 2016 06:38

И от мен нещо по-диско, няма само с ретро да ви измъчвам :)

Първо класическото:

И пак същото но по-хваща окото :)
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 16 яну 2016 19:02

fred написа:
teou написа:Поздравче с един актуален хит от немция - "Слушай гласа"
The uploader has not made this video available in your country. Не че не знаем какво е това Tor ама такъв номер за първи път ми се случва.
Мдааа, content blocking. В тубата геолокацията е по ип адрес и евентуално днс. Бг телевизията примерно въобще и не се и опитвам да я гледам без впн.
Аз пък имам обратния проблем, в Гугъл плей стора не ми дава някои немски приложения, защото още го мисли за БГ телефон. Явно там не е само по ип адреса, може би гледа езика на телефона (англ) или на акаунта (бг) или системните конфиг файлове. Не съм го разучил още, не ми е приоритет сега.

fred
Глобален модератор

Честит сняг

Мнение от fred » 19 яну 2016 18:57

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 19 яну 2016 22:16

Както става ясно якичката, т.е. лисичока всъщност не си играе, а лови полевки под снега :) Винаги съм се вазхищавал на слуха на тия животни, как ги чува с такава точност под половин метър сняг.

Иначе тука в южен Хесен завчера вална първия сняг, към 4-5 см, и вчера вече се стопи. но пък днес за пръв път беше кучи студ -5-10 градуса.
Но ми пратиха снимки от София - същински Сибир, не можах да позная даже, че снимките са правени пред блока...

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 28 яну 2016 21:29

Поздрав за всички! Днес взех първата (немска) заплата :) Демек - придвижвам се в правилната посока :) :beer:

п.с. Почва да ми става трудно да си представя как ще се върна в БГ да правя същото за 10 пъти по-малко пари. И да ме псуват и да ми падат плочките по главата, като в някои БГ болници... и да нямам собствен офис (ок, делим го с една колежка, защото аз предпочитам да съм с някой) и телефон и компютър и да пиша като гламав рецепти на хартия... :(

п.п.с. Макар че леля Меркел полага усилия да насере държавата и да я направи като БГ, пак имат поне още 20-50 години да я насират, докато го докарат до сегашното БГ дередже.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 03 фев 2016 21:00

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 10 апр 2016 14:57

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 24 апр 2016 14:57

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 24 апр 2016 23:59

Поздрав по случай че аз и моите пациенти преживяхме успешно поредното съботно дежурство.... Това е нещото, което най-много ме натоварва, откакто съм в Германия. С радост бих ги прежалил тия около 100-200 евро ако можеше да не ги правя тия уикендови 24ч дежурства, ама няма как, задължително е...

Note: :pl:

fred
Глобален модератор

Мнение от fred » 25 апр 2016 06:48

"This video is not available in your country". Глупаци, сякаш не са чували че има VPN, сложих ZenMate и готово. Както е тръгнало ще трябва да помисля за някой постоянен VPN, free естествено. Главно заради смартфона ако поискам да го ползвам навън.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 05 май 2016 21:31

Поздрав по случай новия ми телефон, на който се развам, новия сертификат Летс енкрипт за форума, днескашното католическо Възнесение Христово (аз не че съм станал религиозен, ама тука в Хесен не се работи на него ден, затова и спах до обед и пиша повече във форума :)) и също по случай париците за извънредния съботен труд, дето ги взех (които за едно съботно 24 часа дежурство са малко повече от една месечна заплата на лекар в БГ). Макар че честно казано като знам колко ми се скъсява животеца на едно такова дежурство, предпочитам да не ги взимам тия пари и да не ги правя тия дежурства, ама шефа не пита... та поне парици остават за утешение. :beer:

Отговори