Мтел форум (Мтел Общност) - яко цензура!

Общи разговори, шеги, закачки, скандали и каквото друго ви хрумне
ivan
Старши потребител

Re: Мтел форум (Мтел Общност) - яко цензура!

Мнение от ivan » 17 дек 2015 12:47

По информация отвътре форумът е закрит, защото поддръжката му е скъпа, а ползата от него - спорна.

Което беше ясно изначално, но някой си начеса крастата :) Както и да е - нещата приключиха според очакванията ми :)
"Never underestimate the power of stupid people in large groups"

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Местоположение: Dreieich - Dreieichenhein (Hessen) / София / Синеморец
Контакти:

Мнение от teou » 17 дек 2015 14:46

ivan написа:Винаги ме кефи подхода на подобни компании - понеже сме много яки, трябва да си купим спортна кола за 2 милиона, щото 2 баничарки за 50к може да се счупят и тогава ко ша праим? А и ако купим тая кола двама директори ше получат бонус джип :) После се оказва, че за новата кола трябва специален сервиз, механици, огледалото струва 100к и е специално направена за една конкретна писта, но понеже вече сме си я купили ще караме плочките с нея и ще бъдем уникални :) А срещу още малко пари производителя ще направи специално за нас ремарке :) След това ще направим преструктуриране и ще уволним малко хора, защото печалбата ще намалее, а тяхната работа ще се поеме от една много яка система за много пари...:) Всъщност най-важно е да има кой да е виновен за проблем/отговорен за решаването му и това да не сме ние :) Така работят корпорациите в бг условия.
Ти го каза най-добре още в началото :)

Потребителски аватар
ivaylon
Глобален модератор

Мнение от ivaylon » 08 фев 2016 03:40

Има и някои хубави новини - наши общи познати са напуснали гнездото. И вече има отзиви как (не) се справят на новите си места. (Напълно очаквано.)

retro
Старши потребител

Мнение от retro » 08 фев 2016 19:25

Последния път когато отидох да си плащам интернета се оказа, че съм имал срочен двугодишен договор към мтел. Питам служителката (леко изнервен) как така се е случило при положение, че от няколко години съм на безсрочен договор (изтекъл такъв към Спнет). Цъкаха гледаха и отговора беше ами при миграцията нещо е станало. Викам си на акъла б*х таз миграция. Значи имаме тука някви хора със заварени безсрочни договори и някой решава да ги "мигрира" на срочни 2 годишни. Разбира се пуснах си жалба описвайки много подробно ситуацията и факта, че 2-годишен договор няма никъде в тяхната система защото аз такъв не съм подписавал. След 3 седмици ми върнаха отоговор, че все пак като проверили договора бил безсрочен :) Та ако някой е на безсрочен спектърски е добре да провери да не са го "мигрирали" и него на 2 годишен.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Местоположение: Dreieich - Dreieichenhein (Hessen) / София / Синеморец
Контакти:

Мнение от teou » 08 фев 2016 20:52

retro написа:Последния път когато отидох да си плащам интернета се оказа, че съм имал срочен двугодишен договор към мтел. Питам служителката (леко изнервен) как така се е случило при положение, че от няколко години съм на безсрочен договор (изтекъл такъв към Спнет). Цъкаха гледаха и отговора беше ами при миграцията нещо е станало. Викам си на акъла б*х таз миграция. Значи имаме тука някви хора със заварени безсрочни договори и някой решава да ги "мигрира" на срочни 2 годишни. Разбира се пуснах си жалба описвайки много подробно ситуацията и факта, че 2-годишен договор няма никъде в тяхната система защото аз такъв не съм подписавал. След 3 седмици ми върнаха отоговор, че все пак като проверили договора бил безсрочен :) Та ако някой е на безсрочен спектърски е добре да провери да не са го "мигрирали" и него на 2 годишен.
Пиян клиент чете сметката в ресторанта:
2 водки - 4.60
Салата - 3.30
Ако мине - 5.50
4 бири - 7.60
Вика келнера:
- Какво е това "ако мине"?
- Е, не мина...

:D :D

retro
Старши потребител

Мнение от retro » 11 фев 2016 23:43

Хахаха бях го забравил този виц, обаче е резонен в този случай :D

fred
Глобален модератор

Мнение от fred » 12 фев 2016 17:57

teou написа:
retro написа:Последния път когато отидох да си плащам интернета се оказа, че съм имал срочен двугодишен договор към мтел. Питам служителката (леко изнервен) как така се е случило при положение, че от няколко години съм на безсрочен договор (изтекъл такъв към Спнет). Цъкаха гледаха и отговора беше ами при миграцията нещо е станало. Викам си на акъла б*х таз миграция. Значи имаме тука някви хора със заварени безсрочни договори и някой решава да ги "мигрира" на срочни 2 годишни. Разбира се пуснах си жалба описвайки много подробно ситуацията и факта, че 2-годишен договор няма никъде в тяхната система защото аз такъв не съм подписавал. След 3 седмици ми върнаха отоговор, че все пак като проверили договора бил безсрочен :) Та ако някой е на безсрочен спектърски е добре да провери да не са го "мигрирали" и него на 2 годишен.
Пиян клиент чете сметката в ресторанта:
2 водки - 4.60
Салата - 3.30
Ако мине - 5.50
4 бири - 7.60
Вика келнера:
- Какво е това "ако мине"?
- Е, не мина...

:D :D
Не, другояче е:

Компания вика келнера за сметката и той започва да я пише мърморейки под нос /нямаше тогава касови апарати всичко на ръка/:
2 водки - 4.60
Салата - 3.30
....
т.н.
...
Днешната дата ако мине...
Какво, какво?
Не минава...
...

:) :)
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.

Отговори