От Мтел ни направиха "комплимент" - конкуренция сме им били :)

Отговори
Потребителски аватар
teou
Site Admin
Местоположение: Dreieich - Dreieichenhein (Hessen) / София / Синеморец
Контакти:

От Мтел ни направиха "комплимент" - конкуренция сме им били :)

Мнение от teou » 26 ное 2013 16:54

Не знам да се смея ли, да ги съжалявам ли че толкова се дънят...

Както вероятно много от вас, и аз имам регистрация във форума на бившите Мегалан. Съответно при правенето и бях проучил дали има ограничения за подпис, и такива учудващо за мен нямаше, така че смело си пляснах линк към вилата и към този форум.

Преди няколко дни обаче бившия колега Злати решава да изобретява нови правиля в Мегалан форума. Дотук добре - само мога да адмирирам. Та в тези нови правила фигурира следното:
mega-podpis2.jpg
Съответно аз получих ЛС доброволно да си премахна подписа. Не можело да има комесиални линкове. За вилата айде добре, приех го, комерс е. Но за този форум защо, питам аз... и отговор (от някаква Диана с 4 мнения) не получавам два дни. И след като не получавам, и очевидно линка към този форум не е комерсиален, остава варианта да сме преки конкуренти на Мтел?!? В какво не ми е ясно :rolling2:

Прилагам и кореспонденцията. Да не зачезне. Че там взеха мистериозно да зачезват освен подписи и мнения, че и цели теми. Позволени са явно само такива с хвалебствени слова. Хвала, другари от Ментел, хвала.
mega-podpis1.jpg
п.с. Да си конкуренция на голяма фирма, по принцип е комплимент. Ама в случая с Ментел по-скоро е обида да има човек (или форум) някаква връзка и прилика с тях. Та затова - в кавички :)

Потребителски аватар
bojoviki
Старши потребител

Re: От Мтел ни направиха "комплимент" - конкуренция сме им били :)

Мнение от bojoviki » 26 ное 2013 21:56

Хммм,да взема и аз да си погледна профила,че и аз имам линк сочещ този сайт.Не виждам никаква конкуренция,освен ако teou и компания не са решили да правят чадър над страната ни :rolling2:

-- 26 Ное 2013 22:04 --
bojoviki написа:Хммм,да взема и аз да си погледна профила,че и аз имам линк сочещ този сайт.Не виждам никаква конкуренция,освен ако teou и компания не са решили да правят чадър над страната ни :rolling2:
Aааа,при мен си работи,или съм им симпатичен или защото съм зашифровал линка :lol:
Untitled1.png
.

П.П.Само да нямаме "къртица" и тук както Гуардиола се е сдобил в Байерн.

fred
Глобален модератор

Мнение от fred » 26 ное 2013 23:13

Аз в скапаният им форум влязох само 2 пъти - първият да го погледна когато ми се наложи при купуването да им стана клиент и вторият път когато спряха IPTV телевизията. И понеже имах ясното усещане, че никак няма да толерират мненията за спирането на IPTV-то ги копирах тук. Както и очаквах темата за телевизията беше изтрита и въпросите ми останаха без отговор. А за спирането на линка към този форум не се учудвай - такава е психологията на корпорациите, ако зависеше от тях само те щяха да останат на света.
Остап Бендер: Спасяването на давещите се е дело на самите давещи се.
Стендал: Овчарят винаги се стреми да убеди овцете, че неговите и техните интереси съвпадат.

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 26 ное 2013 23:57

Аз се чудя, колко точно тъп трябва да си, за да:
  • имаш раздел за новини, в който не е писано от 2 години
  • имаш раздел, за вече спряна услуга, при това старателно зачистен от нови теми и оставени само такива от преди 4 години
  • спираш сравнително популярна услуга без някакъв анонс и след това даваш на съпорта листчета с фразата "безплатното го спряхме, да ви предложим едно договорче с една таксичка?"
  • изтриеш над 10-15 теми по въпроса... и всеки път някой пуска нова, и му се отговаря, и темата изчезва...това работно време, в което съпорта ще го изгуби да копипейства "специалния" спуснат отгоре отговор на въпроса, и което после ще изгуби още някой за да трие, след като колегите му са се мъчили да копи-пействат, нищо ли не струва? Времето на клиентите е ясно, че не е ценно, така че те могат да си го губят да питат нещо, което може да е стикнато като важна тема и да се набива още с влизането на очи.
Не, не искам да се сравнявам с такива. :)

ivan
Старши потребител

Мнение от ivan » 29 ное 2013 10:09

Модериращите тамошните форуми както се сещаш вероятно се опитват да следват "фирмената политика". Някой маркетинг герой е написал 3 страници бла бла бла поща, от която сигурно единствено се разбира, че хората на тръстиката трябва да се грижат да не се създава лош имидж на компанията и те го правят както си представят (триейки). Мисля, че знаеш за какво става въпрос.
"Never underestimate the power of stupid people in large groups"

Потребителски аватар
teou
Site Admin
Контакти:

Мнение от teou » 29 ное 2013 20:05

Ясна ми е картинката, за съжаление. Хората на тръстиката са най-малко виновни, ама го отнасят за всички простотии.

Отговори